O štúdiách krásy PIEROT

Sieť exkluzívnych štúdií Pierot Exclusive Vám už viac ako 10 rokov prináša kvalitnú prácu v oblasti profesionálnych služieb krásy. O vizáž, krásu a zdravie vlasov našich klientov sa stará celý tím stylistov. Patria k nim také zvučné mená ako Mário Nguyen, Marek Chalupka, či Bobo Lassu.

Ich služby vyhľadávajú nielen dámy zo slovenského šoubiznisu, ale aj široká verejnosť. Stačí ich kontaktovať a aj vy sa môžete stať hviezdou večera, zaujímavej party či len tak, zmeniť vizáž a urobiť si radosť.

Najdôležitejším heslom však zostáva – postarajte sa o svoje vlasy. Veď možno ani nie je tak dôležité, aké vlasy ste dostali do vienka, ale ako sa o ne dokážete starať. Vďaka odbornej starostlivosti je možné všeličo... Návšteva kaderníctva nie je žiadny prepych, ale rozumná investícia.

Štúdiá krásy Pierot Exclusive sa starajú o vašu pohodu, krásu a spokojnosť. Participujeme aj na rôznych mediálnych projektoch. Pravidelnou a niekoľkoročnou spoluprácu s TV Markíza, TV JOJ a Slovenskou televíziou. Medzi ženami a čitateľkami rôznych časopisov sa veľkej obľube tešia takzvané zmenárne. Naše tímy kaderníkov a vizážistov sú pripravení zmeniť váš výzor v týždenníkoch Star, Šarm, EMMA, Báječná žena a Markíza. Nechajte sa nadchnúť a pozrite si na našej stránke sekciu Zmenáreň.

Spolupracujeme aj so ženskými mesačníkmi Emma a Eva, pre ktoré vytvárame rôzne kolekcie účesov pre fotoeditoriály. Odmenou za starostlivosť a kreativitu je aj to, že si naše služby vybrali také mená ako Alena Heribanová, Monika Beňová, Soňa Mullerová, Ema Tekelyová, Elena Vácvalová, Marianna Ďurianová a mnohé ďalšie mediálne známe tváre. Prestíž značky potvrdzuje aj fakt, že sa každý rok staráme o dvanásť najkrajších dievčat Slovenska, finalistky súťaže Miss Slovensko 2008.

Štúdio krásy Pierot Exclusive kladie veľký dôraz na prvotriednu odbornú kvalifikáciu. Každý kaderník pravidelne navštevuje intenzívne školenia ZEOBALDI Taliansko, Bertram K Vienna a ovláda najnovšie trendy v tomto odbore. K našej filozofii totiž patrí hlavne kvalita a s tým spojená spokojnosť zákazníka.

Doprajte si teda pokoj a oddych v moderných štúdiách krásy a oddajte sa tímu profesionálne školenému tímu kaderníkov.

Písali o nás

Naši stylisti spolupracujú s rôznymi týždenníkmi a pripravujú Zmenáreň. Taktiež ste mohli o štúdiách Pierot čítať v mesačníkoch, či počuť nás v rádiách - prinášame Vám niektoré články a rozhovory: