O štúdiách krásy PIEROT

Sieť exkluzívnych štúdií Pierot Exclusive Vám už viac ako 20 rokov prináša kvalitnú prácu v oblasti profesionálnych služieb krásy. O vizáž, krásu a zdravie vlasov našich klientov sa stará celý tím stylistov. Patria k nim také zvučné mená ako Paľo Závadský, Peťo Kuruc, Julo Hospodár, Marek Chalupka, Jakub Michelčík či Bobo Laššu.

Ich služby vyhľadávajú nielen dámy zo slovenského šoubiznisu, ale aj široká verejnosť. Stačí ich kontaktovať a aj vy sa môžete stať hviezdou večera, zaujímavej party či len tak, zmeniť vizáž a urobiť si radosť.

Najdôležitejším heslom však zostáva – postarajte sa o svoje vlasy. Veď možno ani nie je tak dôležité, aké vlasy ste dostali do vienka, ale ako sa o ne dokážete starať. Vďaka odbornej starostlivosti je možné všeličo... Návšteva kaderníctva nie je žiadny prepych, ale rozumná investícia.

Štúdiá krásy Pierot Exclusive sa starajú o vašu pohodu, krásu a spokojnosť. Participujeme aj na rôznych mediálnych projektoch. Pravidelnou a niekoľkoročnou spoluprácu s TV Markíza, TV JOJ a Slovenskou televíziou. Medzi ženami a čitateľkami rôznych časopisov sa veľkej obľube tešia takzvané zmenárne. Naše tímy kaderníkov a vizážistov sú pripravení zmeniť váš výzor v týždenníkoch Star, Šarm, EMMA, Báječná žena a Markíza. Nechajte sa nadchnúť a pozrite si na našej stránke sekciu Zmenáreň.

Spolupracujeme aj so ženskými mesačníkmi Emma a Eva, pre ktoré vytvárame rôzne kolekcie účesov pre fotoeditoriály. Odmenou za starostlivosť a kreativitu je aj to, že si naše služby vybrali také mená ako Alena Heribanová, Monika Beňová, Soňa Mullerová, Ema Tekelyová, Elena Vácvalová, Marianna Ďurianová a mnohé ďalšie mediálne známe tváre. Prestíž značky potvrdzuje aj fakt, že sa každý rok staráme o dvanásť najkrajších dievčat Slovenska, finalistky súťaže Miss Slovensko 2008.

Štúdio krásy Pierot Exclusive kladie veľký dôraz na prvotriednu odbornú kvalifikáciu. Každý kaderník pravidelne navštevuje intenzívne školenia ZEOBALDI Taliansko, Bertram K Vienna a ovláda najnovšie trendy v tomto odbore. K našej filozofii totiž patrí hlavne kvalita a s tým spojená spokojnosť zákazníka.

Doprajte si teda pokoj a oddych v moderných štúdiách krásy a oddajte sa tímu profesionálne školenému tímu kaderníkov.

Písali o nás

Naši stylisti spolupracujú s rôznymi týždenníkmi a pripravujú Zmenáreň. Taktiež ste mohli o štúdiách Pierot čítať v mesačníkoch, či počuť nás v rádiách - prinášame Vám niektoré články a rozhovory: